אנחנו מגיעים לשורש הבעיה

חברת ידאג בע"מ וחברת IDesign Inc שמחות להזמינך לסדנא ייחודית שתועבר על ידי הארכיטקט מספר אחד בעולם למערכות מבוססות טכנולוגיות מיקרוסופט, מר Juval Lowy מחברת IDesign Inc. מארה"ב.  הסדנא תיערך בתאריכים 17,18,19,20,21/06/12 בין השעות 9:00 ל 17:00 באזור המרכז.

The Architect’s Master Class

סדנא עמוסה בחומר שמלמדת את כל מה שצריך לדעת כל מי שרוצה להיות ארכיטקט מקצועי . זו לא סדנא על ארכיטקטורה, אלא סדנא על איך להיות ארכיטקט מקצועי של מערכות מורכבות. הסדנא מיועדת למפתחים בכירים, ראשי צוותי פיתוח, וארכיטקטים שמעונינים לקבל את מפת הדרכים, תחומי הידע ואת כל שאר הדברים שארכיטקט מקצועי חייב לדעת. ומשתתפי הסדנא יקבלו את כל זה מהארכיטקט מספר אחד בעולם למערכות מורכבות.

אין קורס אחר שמלמד אותך כיצד להיות ארכיטקט ברמה בינלאומית. ואין מורה טוב יותר לנושא מאשר Juval Lowy, שנחשב כיום לארכיטקט מספר אחד בעולם למערכות המשתמשות בטכנולוגיות מיקרוסופט (ולא רק), עם עשרות שנים של נסיון מעשי במאות ארגונים מכל סדר גודל ועם המון ידע ונסיון.

פרטים נוספים על Lowy Juval בקישור הבא, על מגוון החברות הבינלאומיות שהסתייעו בו לתכנון ארכיטקטורות בקישור הבא, ופרטים נוספים על הסדנא בקישור הבא.

About Juval Lowy   Juval Lowy 

Juval Lowy is a software architect and the principal of IDesign (www.idesign.net), specializing in .NET architecture consulting and advanced training. Juval is Microsoft’s Regional Director for the Silicon Valley, working with Microsoft on helping the industry adopt .NET 4.0. His latest book is Programming WCF Services 3rd Edition (O'Reilly 2010). Juval participates in the Microsoft internal design reviews for future versions of .NET and related technologies. Juval published numerous articles, regarding almost every aspect of .NET development, and is a frequent presenter at development conferences. Microsoft recognized Juval as a Software Legend as one of the world's top .NET experts and industry leaders.

לפרטים והרשמה  נא לפנות לסיגל בטלפון 09-7747785 או בדואל ל sigalm at idag.co.il